Kontakta oss och få hjälp med ditt bolags framtida tillväxtresa och lönsamhet

Bild på medarbetare

Marlene Blomquist Börjesson

Managing Partner I Advisor
marlene@evolvefy.com
+46 70 911 58 00
Bild på medarbetare

Peter Larsson

Managing Partner I Advisor
peter@evolvefy.com
+46 72 560 48 88
Bild på medarbetare

Jens Ålander

Managing Partner I Advisor
jens@evolvefy.com
Bild på medarbetare

Henrik Ihre

Executive Search I Interim Management I Advisor
henrik@evolvefy.com
+46 708 18 18 41
Bild på medarbetare

Frederic Krantz

HR-consultant I Recruiter I Advisor
frederic@evolvefy.com
Bild på medarbetare

Thomas Vasiliagos

Accountant I Advisor I Accounting Services
thomas@evolvefy.com
Bild på medarbetare

Jing Ekström

Senior Accountant I Advisor | Accounting Services
jing@evolvefy.com
Bild på medarbetare

Angelica Tringolo Kjellström,

HR Specialist I Advisor I Accounting Services
angelica@evolvefy.com
Bild på medarbetare

Benkt Linander

Advisor I International Relations
benkt@evolvefy.com
Bild på medarbetare

Beyar Mirza

Senior Accountant I Advisor | Accounting Services
beyar@evolvefy.com
Bild på medarbetare

Hans Richter

Board Member I Advisor I Company Valuation
Bild på medarbetare

Lilian Ekström

Accountant I Advisor | Accounting Services
lilian@evolvefy.com
Bild på medarbetare

Olivia Psarris

Researcher I Advisor
olivia@evolvefy.com
Bild på medarbetare

Agneta Molinder

Advisor I Risk Management
agneta@evolvefy.com
+46 70 721 30 05
Tack för er förfrågan. Vi kontaktar er så fort vi kan.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Managing partners

Är du nyfiken och vill veta mer om oss är du varmt välkommen att skicka in kontaktformuläret eller maila oss direkt.